• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Od 2001 roku firma Cold-max działa na polskim rynku w branży chłodniczo – klimatyzacyjnej.

Przez kilkanaście lat zajmowaliśmy się głównie importem i sprzedażą części zamiennych do chłodnictwa m.in. agregaty chłodnicze, sprężarki chłodnicze, parowniki, skraplacze, podzespoły elektroniczne itp.

Dbając o dobro i zadowolenie naszych klientów oraz o renomę naszej firmy w ofercie proponujemy Państwu urządzenia wysokiej jakości, renomowanych firm zachodnich, nie zależnie od tego czy są to urządzenia nowe czy używane. Jako bezpośredni importer dysponujemy bardzo konkurencyjną ofertą cenową.

Nieustannie zdobywane doświadczenie w prowadzeniu naszej działalności oraz rosnąca liczba zadowolonych klientów pozwala nam na dynamiczny rozwój firmy. Biorąc pod uwagę Państwa zapytania i potrzeby poszerzyliśmy zakres naszej działalności o sprzedaż mebli do wyposażenia sklepów lub działalności gastronomicznych, oraz o usługi.
Dziś obok wysokiej jakości części zamiennych do chłodnictwa i klimatyzacji, oferujemy Państwu montaż i demontaż urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, jak również meble chłodnicze, meble tzw. suche, a także ich skup i sprzedaż.

Służymy pomocą i doradztwem.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy.